Blomberg WNF5300

Blomberg je jedním z největších výrobců v sektoru domácích elektrospotřebičů, vyznačuje se více než 100-letými zkušenostmi, unikátními řešeními a moderním designem. Blomberg vytváří nové potřeby v sektoru domácích elektrospotřebičů ve světovém měřítku. V r. 2004 byla uvedena na trh nová řada volně stojících a vestavných spotřebičů. Od této doby byly produkty firmy Blomberg několikrát oceněny za vysoký technologický standard a moderní design. Jedinečný design ve spojení s použitím nových technologií v řídících jednotkách varných spotřebičů, myčkách a sušičkách, bezpečnost a ochrana životního prostředí...vše bylo navrženo tak, aby spotřebiče Blomberg zajišťovaly svým uživatelům nejlepší výsledky, jaké do té doby nebyly dosaženy. Elegantní design produktů v černém provedení s nerezovými prvky se hodí do každého prostoru. Blomberg nabízí širokou paletu produktů v jedné linii, vyznačující se jednotným stylem. Řada vestavných spotřebičů umožňuje svobodnou volbu nejlepší kombinace přístrojů pro vytvoření harmonie ve vašich domovech.

Cena: 8 490 Kč včetně DPHPůvodní cena: 12 490 Objednávky a dostupnost zboží na tel. 583 236 389


Blomberg WNF5300 Plně elektronická pračka Nastavitelný počet otáček: do 1000 ot/min. Energetická třída: A
*, účinnost praní: A, účinnost odstřeďování: C Digitální displej Popis předem plněné pračky 11 programů včetně: mini 14´, tmavé prádlo, vlna, košile, sportovní oblečení Funkce: Předpírka, rychlé praní, extra máchání, bez odstředění O 10% nižší spotřeba energie než u A třídy Odložený start 19 h Zobrazení průběhu cyklu Led kontrolkami Automatické odvažování náplně Široký 30 cm průměr dvířek Bezpečnost: dětský zámek, Kontrolka: dětská pojistka, uzavřený kohoutek vody Technické parametry: spotřeba cyklu bavlny 60°C: 47 l/0,85 kWh / 151 min Rozměry (výška/šířka/hloubka): 84/60/45 cm .

Deutsche Qualitätsmarke…
Űber 100 Jahren 4-letá záruka na spotřebiče Blomberg!
Německá kvalita ….
Blomberg je díky svým zkušenostem hodnocen jako značka prezentující německou kvalitu a zároveň zajišťuje dokonalou komunikaci s distributory a koncovým zákazníkem. Svým zákazníkům nabízíme domácí spotřebiče a hot water equipment, které splňují nejvyšší standardy. Klademe velký důraz na profesionální zásobování odběratelů a využití nejnovějších technologií pro usnadnění práce spotřebitelům značky Blomberg.
Naše továrny splňují nejvyšší mezinárodní standardy řízení kvality (m.j. ISO 9001 – TSE a ISO 14001), získali jsme řadu významných ocenění např.: TPM Excellent Awards 2002, Continuous Excellency Award 2004 – pro “Nejlepší výrobce praček na světě”, a také Excellency Award 2004 – pro naši továrnu na chladicí zařízení a kompresory. Dlouhá životnost a vysoká kvalita, to jsou charakteristické znaky spotřebičů Blomberg. Dříve než opustí fabriku, jsou všechny produkty podrobovány kontrolním výstupním testům. Dále provádíme rozsáhle testy na náhodně vybraných spotřebičích, snažíme se tak neustále zvyšovat úroveň kvality naších výrobků.
Díky novým spotřebičům renomované firmy Blomberg Vaše příjemné životní okamžiky získávají nové dimenze.
Blomberg, renomovaný výrobce domácích spotřebičů, vyznačuje nové mezinárodní trendy. V roce 2004 firma úspěšně představuje, na mezinárodních trzích, novou řadu volně stojících a vestavných spotřebičů. Od tohoto okamžiku výrobky Blomberg získávají řadu ocenění za velmi pokročilá technická řešení a ojedinělý design.
Novou řadu výrobků Blomberg navrhl Hartmut Esslinger z Herrenberg v Německu, zakladatel známého návrhářského studia Frog Design, kromě vzhledu byl kladen velký důraz na značné omezení energetické náročnosti a vysokou úroveň technických řešení. Výsledkem snažení byl produkt, který svými inovačními technologiemi na nejvyšší úrovni a stylovým designem, charakteristickým pro firmu Blomberg, zajišťuje spotřebitelům splnění veškerých očekávání, spojených s každodenní práci v domácnosti.

© 2012 Winter-market