EXTRA 330SC

Akrobatický model středoplošníku, vycházející ze skutečné předlohy akrobatického speciálu. Model je novinkou podzimu 2013 a přináší opět velice příjemné - dynamické letové vlastnosti, které ocení jak začátečníci akrobatického lítání, tak i piloti pokročilé akro/3D pilotáže. Model disponuje velice atraktivním a zároveň dravým moderním designem ve style Airbrush.

Cena: 2 000 Kč včetně DPH Objednávky a dostupnost zboží na tel. 583 236 389


Model známého jednomístného akrobatického speciálu EXTRA 330SC. Tento model vychází ze základů této skutečné předlohy, nicméně jak je naším zvykem, udělali jsme několik úprav v plochách modelu a konstrukcích, díky čemuž je model vhodný pro piloty, kteří se s akrobacií teprve seznamují a zároveň i pokročilé piloty v oblasti akrobacie/3D. Letové vlastnosti jsou tak opravdu příjemné a chování modelu velice neutrální. Opět zde byla snaha docílit velkého rozsahu letové rychlosti, podařilo se a model je tak schopen velice nízké letové rychlosti a zároveň letové rychlosti vysoké, příjdou si tak na své milovníci hariérového lítání, ale i piloti, kteří to chtějí jednoduše řečeno"rozjet".

Model disponuje plastovými maketovými díly (čirá kabina, překryt motoru) a také řadou laserem řezaných dílů, díky kterým je model velice pevný a zároveň lehký. Rozpětí Extry je 1050mm, model je tak možné přepravovat, bez nutnosti rozebírání, prakticky v jakémkoliv voze střední třídy, v kufru vozidla.

Pro přesnost obratů a celistvou tuhost modelu je trup modelu vyztužen překížkovými profily, již z výroby.

Design modelu je uzpůsoben moderním stylům a kombinuje tak eleganci s dravou línií, díky čemuž je povrchové provedení opět jedinečné a neohleděné. Potisk modelu je zde na všech plochách modelu, oboustranný.

Sestavení modelu je otázkou několika málo okamžiků, předpracovanost modelu je vysoká a stavebnice obsahuje, jak jsme již zmínili, řadu přesných, laserem řezaných dílů, které do sebe zapadají naprosto přesně. Veškeré stavební uzly jsou promyšleně navrženy tak, aby zde nebyl prostor pro dlouhé přemýšlení, kde co a jak patří, navíc je k modelu dodáván velice detailní stavební, tištěný návod, kdy za pochodu videonávodu, který je ke stažení na našem webu, nedává mnoho prostoru pro jakékoliv otázky či improvizaci.

Jako pohonnou jednotku doporučujeme volit střídavý motor s tahem okolo 1kg, 890-1200ot/V.  Serva by měla mít alespoň 2,5kg tah a úplně nejlépe digitální o hmotnosti 9g s karbonitovými převody. Baterie je doporučována 1500 - 2200mAh 3S LiPo. V každém případě je dobré mít, při výběru komponent, na paměti, že vhodný výběr a letová hmotnost určuje i kvalitu letového a především akrobatického projevu letounu.

Rozpětí 1050 mm
Délka 1080 mm
Hmotnost 590-660 g (dle použitého rc vybavení)
Serva 4
Materiál EPP
Ovládané funkce směrovka, výškovka, křidélka a motor
Stupeň předpracování ARF

© 2012 Winter-market