Firebird Commander II Electric RTF

Hotový sestavený model s ACT systémem a s X Portem, vysílač, akumulátor NiMH 7,2V 900 mAh, síťový nabíječ, 8 x AA baterie pro vysílač, detailní návod k použití. Vše co potřebujete je obsahem balení.

Cena: 1 950 Kč včetně DPH Objednávky a dostupnost zboží na tel. 583 236 389


Charakteristika

První model vybavený revoluční ACT Anti Crash Technologií. Model je vybaven dvěma senzory, které neustále vyhodnocují polohu modelu a jeho náklon a dávají elektronické jednotce pokyny ke stabilizaci modelu. Takto se eliminuje možnost zřícení modelu nevhodnými zásahy řízení pilota začátečníka. Jakmile získáte zkušenosti při ovládání modelu můžete volitelně systém ACT vypnout a vyzkoušet reakce modelu na Vaše řízení.

Navíc je model vybaven X-portem. Model je velmi jednoduchý na ovládání, které zvládnou bez problémů děti od 8 let. Model je vybaven dále revolučním software řízení ACT, které v režimu Beginner (začátečník) koriguje Vaše zásahy do řízení a udržuje stabilitu letu ve všech režimech. Po zvládnutí modelu a získání základních návyků řízení můžete přepnout software řízení do módu Expert. Tento mód Vám umožní provádět ostré obraty, tak nutné pro vzdušné souboje s přídavným modulem SCM. K modelu je možné připojit také další X-port moduly, jako ADM modul vzdušných shozů, nebo NFM světelný modul pro noční lety. Doba letu se pohybuje podle způsobu řízení mezi 12 až 20 minutami.

Test v časopise RC REVUE 10/2005

Technické údaje

Rozpětí 1025 mm
Délka 790 mm
Letová hmotnost 480 g
Elektro pohon Motor "380"
Baterie 7,2 V - 900mAh NiMh
Funkce Směr letu, otáčky motoru, ACT, X-port
Dosah 750m
  • Firebird Commander II Electric RTF
  • Firebird Commander II Electric RTF
  • Firebird Commander II Electric RTF
  • Firebird Commander II Electric RTF
  • Firebird Commander II Electric RTF
  • Firebird Commander II Electric RTF

© 2012 Winter-market