NIEUPORT 17

Nieuport 17 vznikl na základě své skutečné předlohy francouzského dvouplošného stíhacího letounu první světové války, proslulým především díky své obratnosti a výkonosti.

Cena: 2 000 Kč včetně DPH Objednávky a dostupnost zboží na tel. 583 236 389


Francouzský stíhací letoun I světové války, Nieuport 17,  se vryl do historie mnoha bitev tučným písmem. Stal se letounem mnoha letectev i jiných národností a nyní se tento letoun stal předlohou pro náš další model.

Nieuport 17 je kompletně vyroben z EPP materiálu. Snažili jsme se co nejvíce zachovat věrnost letounu, ale zároveň nabídnout model, který bude opět vynikat i svými letovými vlastnostmi. Tento model je tak kompromisem mezi věrností své předlohy a kvalitou letového projevu modelu. Nieuport disponuje dobovým designem 2 perutí francouzského letectva,  nechybí kulomety, dřevěný podvozek ani jiné detaily, model je tak velice atraktivní a ve vzduchu i na zemi působí velice věruhodně a atraktivně.

Letoun není určen pouze pro milovníky zlaté éry letectví, ale i pro piloty, kteří mají základní zkušenosti s řízením modelu s křídélky a nalezli zalíbení v modelech tohoto typu, v modelech s výbornou ovladatelností, vyrobených z vysoce odolného pěnového materiálu EPP

Rozpětí 1008 mm
Délka 785 mm
Hmotnost 480-580 g (dle použitého rc vybavení)
Serva 3-4
Materiál EPP
Ovládané funkce směrovka, výškovka, křidélka a motor
Stupeň předpracování ARF

© 2012 Winter-market