P-40 Warhawk (Baby WB) 2,4GHz M2 a M1

RC set obsahující sestavený model letounu P-40 Warhawk z EPP se střídavým motorem, osazeným RC vybavením, akumulátory, nabíječem a vysílačem CADET 4 2,4Ghz v módu 2. Ovládaná křidélka, směrovka a výškovka, rozpětí 800mm.

Cena: 3 470 Kč včetně DPHPůvodní cena: 3 690 Objednávky a dostupnost zboží na tel. 583 236 389


 

Curtiss P-40 Warhawk nepatřil mezi nejvýkonnější stíhací letadla II. světové války, ale nad bojišti severní Afriky, Středomoří i Tichomoří vykonal obrovskou spoustu užitečné práce. Statečně bojoval se soupeři, kteří jej zpravidla překonávali rychlostí nebo obratností, proslavil se především jako vynikající stíhací bombardér. V naší stavebnici vám nabízíme model v barvách "Létajících tygrů", americké dobrovolnické jednotky sloužící roku 1942 v letectvu Čínské republiky generála Čankajška ze základen v Barmě a jižní Číně.

Warhawk, stejně jako ostatní modely z naší řady Baby Warbirds je úhledný malý model z takřka nezničitelného extrudovaného polypropylenu (EPP) vhodný pro rekreační vydovádění. Jako výborný pokračovací model jej ocení každý, kdo již zvládl pilotáž letadla s ovládanými křidélky, a touží vyslat do vzduchu "opravdovou stíhačku". "Baby Warbirdy" jsou ideální modely "na zadní sedadlo auta", snadno přepravitelné - a dá se s nimi bezpečně létat na omezeném prostoru; dokonce ani nemusíte mít k dispozici asfaltovou vzletovou a přistávací dráhu. Díky tomu, že mají ovládanou i směrovku (což v této kategorii není zcela běžné), budete si moci vychutnat létání a všechny akrobatické obraty právě tak, jako je znáte od "dospělých" warbirdů. BABY Warbirds RTF NEJSOU pro úplné začátečníky, ačkoliv je dodáváme s RC soupravou - ta je myšlena jako levné rádio, které si přibalíte do baťůžku na výlet nebo vezmete s sebou na dovolenou, aniž byste se museli obávat, že váš drahocenný počítačový vysílač utrpí nějakou újmu.

Celý model je sestaven z dílů z EPP lisovaných do negativní formy. V ARF stavebnici dostáváte model skoro hotový s nastříkanou kamufláží a s osazeným motorem, 20 A regulátorem a čtyřmi 9g servy. Podle názorného obrázkového návodu je stavba velmi snadná a spolehlivě ji zvládne i méně zkušený "stavěč". Stačí jenom nalepit vodorovnou ocasní plochu, přišroubovat křídlo, nasadit podvozek, namontovat vrtuli, upevnit a zapojit přijímač a vložit pohonný akumulátor. Podvozek je snadno odnímatelný, takže můžete model během okamžiku upravit pro vzlet z ruky a přistávání na břicho do trávy nebo naopak pro vzlet a přistání z asfaltové dráhy. Ovládána jsou křidélka (dvěma servy s krátkými přímými drátovými táhly), směrovka, výškovka a otáčky motoru.

Pro ovládání modelu slouží čtyřkanálová RC souprava CADET 4 2,4GHz s malým šestikanálovým přijímačem RX-600. Serva křidélek se zapojují pomocí Y-kabelu do jednoho kanálu. Pro pohon je dodáván dvoučlánkový pohonný Li-poly akumulátor 1000 mAh (15C), pro jeho nabíjení v setu najdete 12 V rychlonabíječ 1000 mA.

RC set obsahuje: nastříkané výlisky trupu, křídla a ocasních ploch s nainstalovaným motorem, regulátorem a servy, podvozek s koly, dvoulistou vrtuli, kontaktní lepidlo na EPP pro stavbu a opravu bojových poškození, čtyřkanálový vysílač CADET 4 2,4 GHz, šestikanálový přijímač, Li-poly akumulátor 7,4 V 1000 mAh, 12 V rychlonabíječ a obrázkový návod.

   

Rozpětí 800 mm
Délka 690 mm
Hmotnost cca 405 g
Funkce S, V, K(2), M
Náročnost S1/P2-3

Doporučený pohon a RC vybavení:

  Stíhačka
Motor *CD2820-1300
Regulátor *Střídavý 20A
Akumulátor *1000 mAh 7,4 V
Vrtule *8,5x6"
Serva *4x 9g
RC souprava *CADET 4 2,4GHz v módu 2
*) Součást stavebnice
  • P-40 Warhawk (Baby WB) 2,4GHz M2 a M1
  • P-40 Warhawk (Baby WB) 2,4GHz M2 a M1
  • P-40 Warhawk (Baby WB) 2,4GHz M2 a M1

© 2012 Winter-market