Super Cub (žlutý) SC 2,4GHz Mode1

RC set obsahující sestavený model letounu PIPER PA-18 Super Cub z pěnového polystyrenu s motorem řady 300 s převodovkou, osazeným RC vybavením, akumulátory, nabíječem a čtyřkanálovým 2,4Ghz vysílačem v módu 1. Ovládaná směrovka a výškovka.

Cena: 2 990 Kč včetně DPHPůvodní cena: 3 990 Objednávky a dostupnost zboží na tel. 583 236 389


A zas další Piper! Tentokrát je to polomaketa poválečného provedení Super Cub, které se od původního J-3 odlišovalo plně kapotovaným motorem o vyšším výkonu, křídlem se vztlakovými klapkami a objemnějším trupem se sedadly vedle sebe.

Thunder Tiger nabízí úhledný malý model z pěnového polystyrenu vhodný pro začátečníky i rekreační letce. Super Cub EP je velmi vhodný jako pokračovací model pro každého, kdo již zvládl základy pilotáže; pod dohledem zkušeného pilota je vhodným strojem i pro úplného začátečníka. Dokončení modelu je velmi jednoduché a dle obrázkového návodu jej zvládne i naprostý začátečník.

Celý model je sestaven z dílů z pěnového polystyrenu lisovaných do negativní formy. V Super Combu dostáváte model již prakticky zcela hotový s nainstalovanou pohonnou jednotkou (stejnosměrný motor řady 370 s převodovkou 2,67:1) a RC vybavením. Zbývá přilepit ocasní plochy, připojit táhla kormidel, upevnit podvozek a vrtuli. Ovládána je směrovka, výškovka a otáčky motoru.

Pro ovládání modelu je v Super Combu dodávána čtyřkanálová RC souprava Skymaster TS4 2,4GHz FHSS. Vysílač je klasický pákový s dvojicí křížových ovladačů a páčkovými trimy, přepínači smyslu výchylek pro všechny kanály, vypínatelným mixem pro ovládání motýlkových ocasních ploch nebo elevon (pro samokřídla a delty), Mini USB konektorem pro využití v roli ovladače PC simulátoru a nabíjecím konektorem (pro nabíjení akumulátorů ve vysílači můžete použít nabíječe Hitec CG-S32 nebo RC System Twin Charger). Nechybí samozřejmě párovací tlačítko pro párování s přijímači a kontrolu dosahu soupravy při sníženém vyzářeném výkonu. Přijímač umožňuje nastavit a do paměti uložit nouzové výchylky (funkce fail-safe). Otáčky motoru ovládá stejnosměrný regulátor ESC-10 se stabilizátorem napájení BEC zajišťujícím napájení přijímače a serv z pohonného akumulátoru. Jako pohonná sada je v Super Combu dodáván sedmičlánkový NiMH akumulátor 8,4 V 600 mAh, pro jeho nabíjení poslouží rychlonabíječ ACE (s napájením 12 V).

Pokud vás někdy v budoucnu stenosměrný motor s převodovkou omrzí, a zatoužíte po vyšších výkonech a delší době letu, můžete model "natunit" instalací střídavého motoru s odpovídajícím regulátorem a Li-poly akumulátorem. Inspiraci najdete v níže uvedené tabulce ve sloupcích "Tuning".

Super Combo obsahuje: sestavený trup s nainstalovanou pohonnou jednotkou, regulátorem, přjímačem a 2 servy, křídlo a ocasní plochy, podvozek s koly, vzpěry, vrtuli, drobné příslušenství, 5-min epoxid, čtyřkanálový vysílač 2,4 GHz SkyMaster TS4, rychlonabíječ ACE, NiMH akumulátor 8,4 V 600 mAh a obrázkový návod.

Rozpětí (mm) 1010
Délka (mm) 680
Plocha křídla (dm2) 15
Hmotnost (g) 470
Funkce S, V, M
Náročnost S1/P1-2
  •  Super Cub (žlutý) SC 2,4GHz Mode1
  •  Super Cub (žlutý) SC 2,4GHz Mode1
  •  Super Cub (žlutý) SC 2,4GHz Mode1

© 2012 Winter-market