Twingoo 2 (zelená armádní)

Pokojový tandemový dvourotorový elektrovrtulník ve stylu amerického Chinooku dodáváný v setu s vysílačem 2,4GHz (mód 1 a 2), pohonným akumulátorem LiPo 250mAh, a síťovým nabíječem. Zelenožlutá kamufláž. Twingoo je unikátní pokojový vrtulník s dvojicí dvourotorových mechanik (jaké znáte od oblíbeného Easy Copteru V4 Colibri nebo SOLO Magic) uspořádaných v tandemu. Twingoo kromě samotného tandémového uspořádání na první pohled upoutá maketovou kabinou ve stylu Boeing-Vertol CH-47 Chinook - těžký transportní vrtulník do obývacího pokoje! To tu ještě nebylo!"Těžký" je ale jen zdánlivě. Díky tenkému, ale pevnému a lehkému plastu kabiny a lehoučkému rámu z uhlíku a plastů narostla letová hmotnost Twingoo oproti původnímu "polovičnímu" 28 g Colibri jen nepatrně více než na dvojnásobek - na pouhých 60 g. Také díky tomu jsou letové vlastnosti modelu skvělé - budete překvapeni, jak lehce a snadno se zdánlivě neohrabané "monstrum" řídí. K ovládání slouží RC souprava pracující v pásmu 2,4GHz; vysílač je jako u většiny ...

Cena: 2 080 Kč včetně DPHPůvodní cena: 2 190 Objednávky a dostupnost zboží na tel. 583 236 389


Twingoo je unikátní pokojový vrtulník s dvojicí dvourotorových mechanik (jaké znáte od oblíbeného Easy Copteru V4 Colibri nebo SOLO Magic) uspořádaných v tandemu. Twingoo kromě samotného tandémového uspořádání na první pohled upoutá maketovou kabinou ve stylu Boeing-Vertol CH-47 Chinook - těžký transportní vrtulník do obývacího pokoje! To tu ještě nebylo!

"Těžký" je ale jen zdánlivě. Díky tenkému, ale pevnému a lehkému plastu kabiny a lehoučkému rámu z uhlíku a plastů narostla letová hmotnost Twingoo oproti původnímu "polovičnímu" 28 g Colibri jen nepatrně více než na dvojnásobek - na pouhých 60 g. Také díky tomu jsou letové vlastnosti modelu skvělé - budete překvapeni, jak lehce a snadno se zdánlivě neohrabané "monstrum" řídí. K ovládání slouží RC souprava pracující v pásmu 2,4GHz; vysílač je jako u většiny modelů Nine Eagles možno během minutky přestavět z Módu 1 na Mód 2 nebo naopak.Vysílač umožňuje přepínání dvojích výchylek a je vybaven displejem, který znázorňuje, jaké výchylky (velké/malé) jsou zapnuty, pozici digitálních trimů apod.

Twingoo díky své konstrukci zajišťuje výbornou ovladatelnost a stabilitu a hodí se tedy i pro začátečníky bez jakékoliv předchozí zkušenosti s RC vrtulníky. Jeho konstrukce je převážně z lehkáých plastů a uhlíkových trubek. Ovládání zajišťuje řídící jednotka, která v sobě skrývá nejen regulátory pro čtveřici motorů, přijímač, ale i servo pro ovládání cykliky a gyroskop. Díky své nízké hmotnosti je Twingoo prakticky nerozbitný.

K jednoduchému a bezproblémovému provozu přispívá rychlonabíječ se síťovým zdrojem s nastavitelným nabíjecím proudem dodávaný spolu s modelem.

* Vrtulník Twingoo přiopravený k letu
* Vysílač 2,4GHz
* 1 x Li-Po akumulátor 250 mAh
* Vysílačové baterie (4x AA)
* Nabíječ Li-Po akumulátorů + adaptér 230V
* Křížový šroubovák

Délka trupu (mm) 382
Průměr nosných rotorů (mm) 190
Hmotnost (g) 60
Funkce Kp, Kl, Vr, M
Náročnost SV0/PV1
  • Twingoo 2 (zelená armádní)
  • Twingoo 2 (zelená armádní)
  • Twingoo 2 (zelená armádní)
  • Twingoo 2 (zelená armádní)

© 2012 Winter-market