ULTIMATE X3

Dynastie modelů ULTIMATE pokračuje, Verze X3 je nový, opět zdokonalený akrobatický dvouplošník o rozpětí 1010mm konstruován pro létání všech akrobatických figur v co nejmenší letové rychlosti a s co nejpěknějším designovým provedením, sahajícího do stylu maketových modelů.

Cena: 2 100 Kč včetně DPH Objednávky a dostupnost zboží na tel. 583 236 389


Pokračujeme v dynastií modelů ULTIMATE. Verze EVO2 byla opět přepracována a nyní je zde model generace X3, který má již profilované křídlo, kulaté tvary trupu, motorový kryt a plexi překryt kabiny, která je navíc doplněna o maketové tuningové části, evokující kokpit letounu.

Na Ultimate X3 však nezůstal kámen na kameni a konstrukce trupu, design modelu, to vše doznaly velkých změn, které znamenají opět výborné letové vlastnosti při velice atraktivním designu modelu ve třech barevných variacích.

Ultimate X3 je modelem akrobatickým, není tak přímourčen pro piloty, kteří by volili model jako zcela první, avšak není nutné se bát jeho vlastností. Model by navržen tak, aby neměl jakkoliv záludné vlastnosti, navržený profil umožňuje pomalé průlety, ale také i řádně zrychlit. Pokud tak uvažujete o Ultimate jako o modelu, kterým chcete pokračovat, určitě chybu neuděláte. Dvouplošníky se vyznačují právě příjemnými letovými vlastnostmi, kde nejsou obraty tak extrémně utažené, jako u Shock flyerů, model tak na obloze působí velice realisticky a lítání s modelem je opravdovým požitkem/adrenalínem/relaxem.

Model je dodávám již se sklotextitovými pákami kormidel, je tak možnost nastavení velice velkých výchylek, které při jejich využití učiní z modelu opravdu dynamický akrobatický aeroplan. Doporučujeme volbu motoru s tahem okolo 1,0kg a otáčkami od 890 - 1100ot/V, při použití 3S Lipol baterie.

Motor 200-300W, 890-1100ot/V
Vrtule (dle motoru) 10x4,7", 11x4,7", 11x6"
Regulátor 25-35A
Serva 3-4x mikroservo (13g)
Baterie (LiPol) 1800 - 2600mAh 3S
Lepidla CA + aktivátor, LA

© 2012 Winter-market